انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درخواست یک راه حل فوری برای موقعیتی دشوار طبیعی است . یک عضو الانان به شوخی میگوید : خداوندا ...به من شکیبائی "صبر" عطا فرما _ ولی عجله کن " آیا من در زندگیم رنج و سختی میخواهم ؟اجازه بده از عهده آن برآییم و یا اینکه همین حالا از دستش خلاص شویم آیا آن موقعیتی که من 20 سال با ان زندگی کرده ام و شاید تمام عمرم را با آن گذراندم ، به الکلیسم مربوط میشود ؟آیا ریشه های ان واقعا در ضمیر وجودی من هستند ؟ در آنصورت من در جلسات برنامه و پیامها و مشارکتها را کسب خواهم کرد . آیا هنوز باید صبر کرد ؟خیلی خوب _ من یک مبارزه بزرگ با انتقاد از خودم را آغاز خواهم کرد . چه چیز اشتباه در مورد من وجود دارد ؟ چرا در مورد مسائلی که مهم نیستند چنین احساسی دارم ؟ مطمئنم که همه اینها را خودم بوجود آوردم به عبارتی دیگر من مقصر هستم .

یاد آوری امروز

.قدرت اراده نمیتواند بیماریها و یا مشکلاتی را که سالها در زندگیم ریشه دوانیده و رشد کرده اند را از بین ببرد . بهبود اوضاع نیازمند گذشت زمان است تو نمیتوانی با کوبیدن چکش بر روی یک تکه سنگ یک تندیس بسازی و همینطور نمیتوانی با زور بازو ، روح یا روان انسان را رها سازی "