انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
چرا باید رفتن به الانان را ادامه داد ؟زیرا زندگی کردن با یک الکلی بدون داشتن کمک روحانی برایم بسیار دشوار است . من اغلب به حفظ یک ارتباط عقلانی نیاز دارم . و خواهان ارتباطی نزدیکتر با قدرت برترم هستم . افراد در جلسات با من آنقدر گرم و صمیمی هستند که اگر به عنوان بخش منظمی از زندگی من نبودند ، احساس درماندگی میکردم . قدمها سنتها و مفاهیم ، همگی ساختار و هدفها را در زندگیم پایه گذاری میکنند . الانان چراغی است که مرا در پیدا کردن راهم در تاریکی یاری میدهد . من سعی نمیکنم خودم را به عنوان سرمشق دانش الانان معرفی کنم . من حقیقت داشتن مشکلات ، گریستن ، اشتباه کردن و ندانستن همه جوابها را حفظ میکنم . من به سرویس دادن به الانان ادامه میدهم ول چیزی مطالبه نمیکنم .

یاد آوری امرو

.مقدار زمانی که من در الانان گذرانده ام بسیار کمتر از آن چیزی است که امروز وقتم را صرف آن میکنم . من تنها برای اینکه یاد بگیرم چگونه با یک مصرف کننده زندگی کنم به الانان پناه نیاورده ام . الانان روش من برای یک زندگی پر مایه روز افزون و ارزشمند می باشد . همانگونه که یاد میگیرم عمیقا از برنامه ها استفاده کنم .