انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درست همانطور که یک سرماخوردگی عادی دارای علائمی مانند آبریزش بینی و عطسه است ، بیماری الکلیسم نیز توام با علائمی از قبیل تاریکیها و تغییر حالات و رفتار میباشد . من مجبورم بپذیرم که من نیز دارای علائم مشابهی هستم که به صورت وسواس ، نگرانی ، خشم ، تکذیب و احساس گناه آشکار میشود . این واکنشها نسبت به الکلیسم بر روابط من و به همان نسبت زندگیم تاثیر گذار بوده است ، اما یاد گرفتم آنها را تشخیص دهم بپذیرم که تحت تاثیر یک بیماری بوده ام و شروع به بهبود یافتن کرده ام . در این هنگام احساسات ارزش داشتن ، عشق و تعلقات معنوی را که به خنثی کردن واکنش های قدیمی ام کمک میکند کشف کردم مهم نیست که چگونه تاثیر یافته ام ، الانان میتواند برای رهایی من به سوی آرامش کمکم کند الکلیسم از مقاصد خوب یا آرزوهای پاک و خالص قوی تر است . من نمیتوانستم این بیماری خانوادگی و الکلی را انتخاب کنم . بنابراین سعی میکنم رفتاری توام با مهربانی برای هر دویمان داشته باشم .

یاد آوری امروز

پذیرش من از بیماری خانوادگی به من اجازه میدهدتا انرژی خود را با کشمکشها و درگیریهای بی نتیجه ضایع نسازم و در عوض به الانان و نیروی برتر به عنوان منابع خالص کمک و امیدواری رو نمایم . وقتی که شما این نظر را پذیرفته اید که الکلیسم یک بیماریست که فرد الکلی و افرادی که از او مراقبت میکنند را دچار مشکل میکند ، خواهید توانست رها شوید ، هیچ دلیلی وجود ندارد تا از الکلیسم خجالت زده باشید و همچنین دلیلی برای ترس از آن وجود ندارد .