انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همین قدر که عجیب است ببینم فرد مورد علاقه مان هوشیاری اش را پیدا کرده ،بروز یافتن یک سری تعارضات جدیدی نیز تعجب آوراست . پس از سالها انتظار ، بسیاری از ما هنگامی که پس از پایان یافتن انتظار ، آرامش برایمان خوشحالی نمی آورد ، می ترسیم . ما یک بار دقیقا فهمیدیم که چه انتظار داشته باشیم و حالا ناگهان همه چیز متفاوت به نظر میرسد . خانه انسان هرگز خانه نیست ، زندگی افراد همیشه خوابیدن ، ارتباط ، محرومیت ، س..ک..س ، مسئولیتها و تصمیم گیری است که همگی تغییر می یابند . در همان زمان مشکلاتی را که همیشه فکر میکردیم ناشی از نوشیدن الکل است ممکن است حتی پس از توقف نوشیدن بر جا بماند . این موضوع احساسات قوی بسیاری از ما را تحریک و برهم میزند . حتی مدت طولانی ممکن است اعضاء الانان آن را مهمتر از توجه به اصول برنامه مان تلقی کرده و تمرکز بر روی خودمان را بیشتر بیاموزند . این طبیعی است که نسبت به تغییر اوضاع احساس نا امیدی . شک ، رنجیدگی ، شعف ، هیجان و یا گیجی کنیم . با پذیرش آنچه که احساس میکنیم و مشارکت در مورد آن با دیگر اعضاء الانان بهتر میتوانیم مراقبت کنیم .

یاد آوری امروز

من به خود اجازه خواهم داد تا کشف کنم دقیقا چه احساسی پیرامون تغییراتی که امروز برایم رخ داده دارم ، و این احساسات را با دیگر دوستان الانانی در میان خواهم گذاشت . " الانان به من آگاهی میدهد که من چه احساسی در مورد موضوعی داشته ام