انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 26 ادر روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
26 آذر
در گذشته شيوه‌ی ارتباط من با خداوند برمبناي نیازهایی بود که از درخواست‌های مادي، برطرف کردن ترس‌ها، لعن و نفرین این و آن و درخواست بهبودی برای عده‌ای که با سلیقه‌ی من جور در بیاید و یک لیست بلند از خواسته‌های نامعقول بود. هيچ موقع به درستي دعا و نيايش که در امروز و با اصول برنامه است نمي‌كردم. هميشه در حال معامله کردن با خداوند بودم. رفتار من با خالق مهربان در حد کسی بود که باید همه‌ی نیاز و درخواستم را انجام دهد. امروز مي‌دانم كه خداوند مسؤل من است و مرا حمايت مي‌كند و دائم در فكر من است. هرگز مرا رها نكرده و نمي‌كند. آيا هنوز هم اميال و آرزوهايم را به صورت دعا و نيايش به خداوند ديكته مي‌كنم؟ امروز مي‌دانم كه خداوند نياز مرا مي‌داند و نسبت به قابليت‌هايم به من رزق و روزي مي‌دهد. آيا مي‌دانم وقتي زندگي و اراده‌ام را به خداوند مي‌سپارم خودم را در مقابل اتفاقات مرموز بيمه كرده‌ام؟ امروز به شعور و اراده محدود خودم بهاء نمي‌دهم. چون قدرتي فراتر از همه‌ی قدرت‌ها حامي و پشتيبان من شده است. اين قدرت فقط و تنها وقتي در اختيارم قرار دارد كه در مقابل اراده و خواست خداوند تسليم باشم.
به خالق خود اعتماد كن!