انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16 ادر -روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
16 آذر
امروز دلايل زيادي جهت شكرگزاري دارم مثلاً: بيماريم تحت كنترل درآمده است، از سلامتي جسمی و روانی بهره‌مند هستم، اتفاقات خوبي در زندگيم افتاده است. از جمله اين كه دوستان خوبي پيدا كرده‌ام، به جايي احساس تعلق دارم، كه مرا دوست دارند، اکنون تكليف خود را مي‌دانم و ديگر سرگردان این موضوع نيستم، که چرا به این دنیا پا گذاشته‌ام. اکنون دوستاني دارم كه اجازه مي‌دهند تا آنها را دوست داشته باشم، مرا به خاطر خودم و بيماريم دوست دارند و در هر موقعیتی حاضرند مرا کمک کنند و ... امروز اگر با دقت به داشته‌هايم نگاه كنم، هرگز مقايسه‌ها مرا گرفتار تارهای نامریی خود نمي‌كنند. دیگر احساس رقت‌انگیزی نسبت به بیچارگی و عجز خودم ندارم. اکنون مي‌توانم اين داشته‌ها را جزء ثروت با ارزشي به حساب بياورم، كه تنها خداوند آنها را به من هدیه داده است. خداوندا: مرا ياري كن تا هميشه با سپاسگزاري از داشته‌هايم، به افكار و رفتارهای ناسالم و منفي بيمارگونه‌ام فرصت فعاليت در درونم ندهم. آيا با توجه به افکار و رفتارهای منفي‌گرايانه، نمی‌خواهم كفه‌ی ترازوي داشته‌هايم را سبك‌تر ‌كنم؟
عجز و داشته‌هايم، شما را دوست دارم!