انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11 اذر-روز به روز-عادتی ها-فقط برای امروز کدا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
11 آذر
امروز احساس مي‌كنم كه كارهاي انجام شده توسط من تقریباً درست و صحيح است و دیگر هيچ نيازي به تأييد دیگران ندارم. با اين كه مي‌دانم كه تأييدطلبي يكي از نقص‌هاي شخصيتي من مي‌باشد، که گاهی برای کسب آن دست به کارهای خطرناکی می‌زدم. آيا به ياد دارم كه براي تأييدطلبي ديگران چه تاوان سنگيني را پرداخته‌ام؟ لیست رنجش‌هایم را که باز بینی می‌کنم، بار سنگین اذیت و آزارهایی که از این بابت کشیدم را احساس می‌کنم. امروز به خودم اجازه نمي‌دهم چون مورد لطف ديگران قرار گرفته‌ام، برای آن از مسير بهبودي خارج شوم. مي‌دانم كه اگر به خودم اجازه‌ی تأييدطلبي بدهم زندگي در لحظه و امروزم را نابود كرده‌ام. امروز در كنار دوستان و در دامان امن جلسات در مشاركت‌هايم به ديگران اقرار مي‌كنم، كه بخشي از زندگي گذشته‌ام را به خاطر تأييدات ديگران به هدر داده‌ام. خداوندا: به من قدرتي عطا كن تا هيجانات تشويق ديگران مرا تحت تأثير قرار ندهد. امروز نيازي به تشويق و تأييد ديگران ندارم، چون آموخته‌ام و خودم كارم را مهر تأييد مي‌زنم. اکنون احساس بی‌ارزشی و دوست‌نداشتنی بودن را ندارم، به همین خاطر برای کسب این ارزشمندی هم نیاز به تأیید شدن ندارم.
انصاف را در دوستي با خود رعايت كن!