انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10 اذر -روز به روز-عادتی ها-365 روز-شاپور الف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
10 آذر
شخصي كه وجودش آكنده از احساس تأسف به حال خود است، نمي‌تواند از اصول برنامه‌ی خودیاری به خوبي بهره‌برداري كند. چون در آن موقع خودش را تنها با غم ها گذاشته و زانوی غم بغل کرده است. يكي از ابزارهاي رايج گذشته بهره‌برداري از جلب ترحم خود و ديگران نسبت به سرنوشت خود بود. انرژي صرف شده بابت مظلوم‌نمايي و جلب ترحم به قدري زياد است، كه فرد وابسته را تخليه كامل مي‌كند. بطوریکه احساس فرسودگی خواهد کرد. امروز سعي مي‌كنم با تكيه به خداوند مهربان از تجربه‌ی كليه شكست‌ها و موقعيت‌هاي دردناك سود ببرم. فقط برای امروز مي‌خواهم يك موجود دوست داشتني و موفق از خودم را به ترسيم بكشم. امروز سرمايه‌ی من تجربيات گذشته‌ام مي‌باشد، كه با ياري خداوند و شهامت گرفتن از او به حل مسائل و رويارويي مشكلات امروزم مي‌روم. بدون شك پس از پيدا كردن علت مشكلات قادر خواهم بود، كه جهت حل و رها شدن از اين مشکلات و حالت‌های خاص راه‌حل درست پيدا كنم. برای اینکار به اندازه‌ی زیادی از دوستان قدیمی و راهنمای عزیزم هستند. امروز جلسات جاي امن و مطمئن براي كسب تجربيات دوستان راجع به مهارت ‌و تجربیات مي‌باشد.
من دوست داشتني هستم!