انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7 اذر-روز به روز-عادتی ها-کدا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
7 آذر

امروز وقتي متوجه مي‌شوم كه حالم خوب نيست و چیزی در خودم کم می‌بینم، انگار خوابی در شب دیده‌ام که حالم خوب نیست و من خواب را به یاد ندارم. حس می‌کنم که دردهاي گذشته دوباره مرا اسير خود كرده‌‌اند، پس از خواندن دعای آرامش، يك راه مناسب به ذهنم خطور مي‌كند. به سراغ كساني مي‌روم كه مانند من مشكلات و درد زيادي دارند. وقتي آنها را به آغوش مي‌‌كشم با احساس عشق و همدردي آنها را بوسيده و با صحبت كردن همدلي و همدردي و همزباني را به آنها هديه مي‌دهم و از آنها می‌گیرم. از حالت خودم مي‌گويم و به آنها مي‌گويم كه دوستشان دارم. امروز دلايل به وجود آمدن حال بدي را درون خود جستجو كرده و سعي در رفع آن مي‌كنم. احترام گذاشتن به احساسات و جنگ نكردن با خود و رها كردن موضوع آزاردهنده مي‌تواند مرا از گرداب خوددرگیری رها كند. آيا قادر هستم علت اصلي بدي حالم را تشخيص دهم؟ برای اینکار از لیست تراز روزانه استفاده می‌کنم. مشكلات امروزه‌ی من و اطرافيان من شايد قابل حل نباشد، ولي قابل پذيرش است. خداوندا: مرا ياري كن تا دست از جنگ برداشته و در مسير زندگي آرام و خدمتگزار بندگانت باشم!
عشق ورزيدن به هم درمان بیماری ماست!