انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4 اذر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

4 آذر
يك ذهن آزاد و روشن، براي درك و دريافت حقايق آمادگي بیشتر و بهتري دارد. با ذهن آزاد و آرامش درونی قادر هستم، تا نواقص شخصيتي خود را كه سد راه رُشد و تغییرات من مي‌باشند، را پيدا و رفع كنيم. امروز براي رهايي از تنش‌ها و فشارها از طريق دعا و نيايش و نزديكي به خداوند، به اهميت دعا پي برده‌ام. امروز دعا براي من جايگاه ويژه‌اي پيدا كرده است و براي انجام مداوم و مستمر آن سعي مي‌كنم. یکی از علل توجه‌ من به ارتباط با خداوند به عنوان کسی است، که سال‌ها بی‌خدا بود و خلأ معنوی داشته است. فقط ادای خداپرستی داشته است. پروردگارا: مرا ياري كن تا از طريق دعا ذهن درگير و اسير خود را از افكار زيانبار و منفي رها سازم. آيا در امروز دعا كردن مي‌تواند مرا در رسيدن به هدف‌هایم ياري كند؟ تنها ذهن آماده و پاك و آرام قادر است، كه ارتباط منطقي با خداوند داشته باشد. همیشه براي ذهن بیمار و آشفته‌ی خودم دعا می‌كنم. متوجه هستم که وقتي دعا كردم. در همان زمان دعا کردن آشفتگي‌های ذهنم آرام و رفع می‌شوند و قرار و آرامش درونی نصیبم می‌شود.
دعا كردن حق من است!