انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 اذر-روز به روز-کدا-عادتی ها-شاپور الف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
3 آذر
پيشرفت بعضي از اعضاء و دوستان در گروه چشم‌گير و تعجب‌آور است. وقتي از آنها سؤال مي‌كنم که چگونه به این مرحله رسیده است. با فروتني راز موفقیتش را چنین مي‌گويد: در جلسات شركت مستمر داشته و به تازه واردان خدمتگزاری می‌کرده است، قدم‌ها را كار كرده و هرروز زندگيش را برنامه‌‌ريزي مي‌كند ،هرروز دعا و مراقبه انجام مي‌دهد، زندگي و اراده‌اش را به خداوند مي‌سپارد و در کار خودش فعاليت و تلاش مي‌كند و به راحتي تسليم اصول برنامه و خداوند شده‌است. دست از ابزارهاي گذشته برداشته و به جایش از فضیلت‌ها و ویژگی‌هایش گذاشته و به آرامش درون رسيده‌است. امروز متوجه شده‌ام كه تأثيرپذيري و دریافت كمك‌هاي خداوند بستگي به ظرفيت و آمادگي من دارد. آيا امروز آماده هستم كه خداوند مرا براي تغييرات شخصيتي و رُشد در برنامه و اجتماع كمك كند؟ امروز بهبودي و رهايي من از وابستگي‌ها، بستگي به ارتباط من با خداوند دارد. پس در طي ساعات روز از خداوند ابتدا درخواست قابليت نعمت‌هاي او را مي‌كنم. امروز رابطه‌ی من و خداوند به سادگي انجام مي‌شود، كه من امروز جزئي از برنامه‌ی وسيع خداوند هستم!
خداوند در درون من است!