انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: یکم ادر ماه-روز به روز عادتی ها-کدا-شاپور الف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1 آذر
بهبودي يك روند بمرور و روزانه و پيش رونده مي‌باشد. من مادامي كه رهنمودهاي برنامه را به كار مي‌گيرم در مسير درست و صحيحي قرار دارم. صحت برنامه در اين است، كه هر روز براي خودم برنامه‌اي درست كرده و طبق آن برنامه و مشورت با راهنما زندگي مي‌كنم. امروز با شركت در جلسات و مشاركت سهم خود را از بهبودی گرفته و با تجربه‌ی خود با ديگران سهم مي‌شوم. امروز از خداوند، از دوستان و گروه به خاطر حمايتشان از من سپاسگزاري مي‌كنم. دوستي حاكم بر جمع دوستان نياز مرا به سمت وابستگي خداوند، اجرا مي‌گذارد. امروز در مقايسه با گذشته برخورد و تحمل من نسبت به پذیرش مشكلات و اتفاقات افزايش پيدا كرده است و مثل گذشته مرا آزاد نمي‌دهند. گاهی احساس می‌کنم که خواب هستم و با بیدار شدنم احساس می‌کنم، که همه چیز و همه آرزوها یک‌باره محو و نابود می‌شوند. امروز به خاطر مي‌سپارم كه دليل اصلي آمدن من به جلسات و اجرای اصول خودیاری و گروه برنامه چيست؟ من دیگر جایی نداشتم و همه از من گریزان بودند و بابت هرچیزی به من گیر می‌دادند، حال من ماندمو یک دنیا آرامش، خداوند ترا شکر می‌کنم.