انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2 -آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است؟(به چه صورت)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است؟(به چه صورت)
بله بیماری اعتیاد از سه راه حمله ور می شود . وسوسه اجبار عادتهای خود محورانه بیماری اعتیاد وقتی فعال می شود که تعادل درونی و بیرونی وجود نداشته باشد . وقتی این تعادل نباشد نقایص به صورت بیماری اعتیاد فعال خواهد شد .
وسوسه واجبار عادت های خود محورانه زمانی فعال می شود و در ان زمان است که دیگر از خودم اختیار ی ندارم اقسام بیماری فعال شده عبارت اند از :
خود محوری . خود خواهی . وهشت و نگرانی . عصبانیت . دروغ گویی . تعید طلبی . تنبلی و انتقام جویی . خیال پردازی . کینه و زنجش . و نفرت و خیلی چیزهای دیگر .
بیمار ی اعتیاد انقدر قدرت مند است که کنترل امورا ازمن می گیزد و بر روی رفتار گفتار و کردار من تاثیر می گزارد .برای رهای توصیه شده به جلسات برویم مشارکت کنیم و در حال زندگی کنیم و هر روز با بیماریمان روبرو باشیم .
قدم ها را به طور مرتب و روزانه در زندگی اجرا گذاریبم و از دیگران کسب تجربه
نمایم .[color=#000080][font=Tahoma]
هر زمانی که ایمان من نسبت به برنامه و ابزارهای آن کمرنگ شود بیماری من فعال می شود و یا به طرف افراط منفی و یا به طرف تفریط منفی کشیده می شود و باعث می شود من یک سری از رفتارهایی که کاملا غیر برنامه ای هست را آشکار کنم و این رفتارها را انجام دهم. در کل راه های گریزی برای خودم پیدا می کنم. NA مثل یک دایره است و زمانی که من از این دایره بیرون بیایم بیماریم فعال می شود.
در هر لحظه ای بیماری من ممکنه فعال بشه و میشه.هر لحظه یا در حالت بهبودیم یا بیماری
بله
دور شدن از جلسات حضوری وابستگی به کار وپر حرفی تایید طلبی نگرفتن تراز روزانه از خود م وهر بار با شکل وصورت بهتری فعالیتش را به رخ من میکشد اما سلاح من ایمان به برنامه ونیرو برترم هست که جلوش میمانم
هر زمان که از تعادل خبری نیست یعنی فعال شدن اعتیاد حال در هر زمینه ای حتی جلسه رفتن بیش از حد خوردن و خوابیدن افراطی و خودخواهی و خودمحوری آنچنانی یا تایید کردن اعمال و رفتار خود در انجمن که مخفیانه ترین فعالیت اعتیاد است
هر زمان زندگی من از تعادل خارج می شود بیماری من فعال است مثل تنبلی و عدم کنترل خشم
هدف یافتن راه حل برای بروز بیماری اعتیاده
جاهایی که من واقعیت زندگی را نمیپذیرم در حال افراط یا تفریطم و زمانیکه از عادات بدم و رفتارهای مخربم استفاده میکنم بیماریم فعال است
بله .حسرت خوردن درباره "چیز هایی که در گذشته از دست داده ام"نادیده گرفتن حق و حقوق خانواده" 
"قضاوت کردن در مورد دیگران" کنترل کردن دیگران"تایید طلبی "خود کم بینی"رنجش از خانواده" وسوسه"
ونواقص دیگر... نشان از فعال بودن بیماری اعتیاد من دارد.
درواقع بیماری همیشه با من است واز طریق حواس پنج گانه با من حرف می زند وتنها پاد زهر آن برگشت به برنامه ومشارکت کردن آن و رعایت اصول روحانی است...
تصویر: images/smilies/heart.gif 
سلام.ارمانم و معتادم.بله بيماري ما همان نواقص شخصيتي ماست که هميشه با ماست وقتي به انها بها بديم شروع به فعاليت ميکنن مثل اين ميمونه که تکثير ميشون و زادوبلد ميکنن امروزم بعضي از نواقص هستن که پرنگن هستن و باعث رکود ما در بهبودي ميشن نواقصي چون شهوت ترس خودمحوري فراموشي امروزه با منن و منو از جاده بيرون ميبرن ومنو از شخصيت واقعي وجايگاه بيرون ميارن ارزشها و چارچوب فرو ميريزن و باعث درد ميشون
صفحه‌ها: 1 2