انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4 بهمن روز به روز عادتیها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
4 بهمن
مرور دوباره و به كارگيري اصول و رهنمود و راهكارهاي برنامه و به كارگيري تجربيات دوستان زندگيم را آرام‌تر، شادتر و بهتر از گذشته و رابطه‌ام با خداوند را روي قواعد و اصول محكمي بنا خواهد كرد. آيا شنيده‌اي كساني كه در برنامه بهبودي خواهند يافت كه هر روزه به صورت دائمي در جلسات شركت مي‌كنند؟ امروز اعتقاد دارم كه مرور اصول و رهنمودهاي برنامه مرا در طي مسير زندگيم باعث شده است، تا مقدار زيادي از نواقصم بهتر شوند و براي رفع بقيه‌ی نواقص نياز به تجربه و به كارگيري اصول معنوي برنامه‌ی خودیاری را دارم. آيا آنچه كه كسب كرده‌ام حاصل تمرين و كاركرد با اصول خودیاری قدمها نيست؟ امروز دستاورد اصول برنامه خودیاری توانايي کافی دارد تا از يك انسان دردمند و بيچاره فردي آرام و توانمند بسازد. خداوندا: تو را به خاطر هدايتم به سمت جلسات و رعايت اصول و بهره گیری از آن سپاسگزارم. من آنچه تاکنون نداشتم و اکنون دارم و یا بمرور کسب خواهم کرد، را هدیه‌ای از جانب خداوند و این برنامه می‌دانم. من خود را دوست دارم و بخاطر خیلی چیزها می‌بخشم.
اصول برنامه حركت به سمت خداوند است