انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22 آبان - روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
22 آبان
خداوندا: مرا ياري كن تا از ترس و استرس مشكلات رها شوم. از آنجايي كه تمام معجزات از طريق خداوند ميسر مي‌‌شود، با باوری که پیدا کرده‌ام، مي‌دانم كه اين اتفاق زیبا و معجزه در من ايجاد مي‌شود، كه با ارتباط مناسب معنوی از ترس و نگراني‌ها رها خواهم شد. مي‌توانم با اتكال به خداوند به ترس‌هايي كه در وجود من به صورت ريشه‌اي وجود دارد، مثل ترس از آينده، ترس از بيماري، ترس از مرگ خود يا عزيزان، نبودن امنيت اجتماعي و امنيت مادي و ... رها شوم. آيا شهامت و قدرت من از ايمان به خداوند و حضور او در تمام عرصه زندگيم نيست؟ من نياز به انرژيی دارم كه فقط با كف زدن و سوت كشيدن و احسن و بارك‌الله به دست نمي‌آيد. من اگر سفره‌ی دل و نیازم را باز کنم مطمئن هستم که خداوند ان را پُر خواهد کرد. می‌دانم کسانی که به خداوند وصل هستند و نیازی به خدایان پوچ زمینی به عنوان هم‌وابستگان ندارند، توسط خداوند مهربان تامین هستند. نياز همیشگی من به عنوان یک بنده به منبعي از انرژي لايزال مي‌باشد كه هرگز تمامي ندارد. آن منبع انرژي خداوند است، که همیشه می‌توانم با دعا و درخواست از خداوند صاحب آنها شوم!
معجزات در دوستي با خداوند است!