انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13 ابان-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
13 آبان
خيلي از ما به خاطر بيماريمان كه ما را مجبور به مخالفت و رد كردن واقعیت و حقايق مي‌كند، قادر نيستيم ترس‌هايم را كنار بگذاريم. براي اين كار حاضر هستيم صدها دروغ و دليل و بهانه بياوريم كه ما کارمان درست است و راست مي‌گوييم. هر اتفاقي را دليل و مدرك مي‌كرديم كه حق با ما است، به یاد حرف: ديدي راست مي‌گفتم! اكنون در ارتباط با اراده‌ی پوشالی من و اراده‌ی خداوند كدام قوی‌تر و درست‌تر است؟ اراده و قدرت بشری ما را دچار شك و ترديد مي‌كند. آيا هنوز هم در رابطه‌ی عاشقانه و حضور خداوند مهربان در زندگيمان بي‌ملاحظه رفتار مي‌كنيم؟ امروز مي‌دانم كه فلسفه‌ی وجودي و حضوری خداوند در پس هر ماجرا و اتفاقي که در طی روز واقع می‌شود، غيرقابل انكار است. امروز دريافته‌م كه به غير از تغيير در روش و تفكرات بيمارگونه نياز به رُشد یافتن معنوي تنها از طريق تسليم شدن به اراده‌ی خداوند است، كه مي‌تواند مرا در رسيدن به مقصد درست و آرامش بخش كمك و ياري كند! اصول خودیاری معتقد است که بیماری من بیماری بی‌خدایی می‌باشد و خلأ معنوی است.
در راه عشق، خداوند جلودار و من در پي او!