انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8 ابان-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

8 آبان
بزرگترین معجزه اين است كه زنده هستم و با اصول برنامه‌ی خودیاری قدمها زندگي مي‌كنم. عادت به خطر كردن با زندگي خودم و ديگران و ریسک کردن با آبرو و مال و جان و به مخاطره انداختن ارزش‌های انسانی برايم يك امر کاملاً طبيعي بود. به راستی امروز چه اتفاقی افتاده است که دیگر چنین نیستم؟ امروز الطاف خداوند را ياد كرده و با سپاسگزاري از او و فرصتي كه براي زنده ماندنم و بهتر كردن اوضاع زندگيم در اختيارم قرار داده است که لحظاتم را پُربارتر و زيباتر ‌كنم. امروز مي‌دانم كه خداوند در همان دوران ریسک کردن و افکار و رفتار ناسالم و دردناك و خطرناك که درگذشته داشتم، مرا محافظت مي‌كرد تا من كاري دست خودم و سایر بندگانش ندهم. من در همان حالی که فکر می‌کردم خداوند مرا به حال خودم رها کرده است، در اصل من دستم را از دست او درآورده بودم. امروز با تمام وجود به پيام او از دهان دیگر بندگانش و نشانه‌های طبیعی گوش فرا خواهم داد، تا از اراده و قدرت او براي زندگي دوباره‌ام آگاه شوم. امروز خداوند در رأس همه‌ی اعمالم خواهد بود. ياد او معناي تازه‌اي به زندگيم هديه داده است.
خداوند هرگز مرا رها نخواهد كرد!