انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 5 ابان-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
5 آبان

امروز نياز دارم كه در خودم تغييراتي بنیادی ايجاد كنم. سال‌ها زندگي كردن با افكار بيمارگونه و داشتن عادت و وابستگي و هم‌وابستگی و قضاوت و مقایسه درباره خودم و دنياي اطرافم افكار و رفتار ناسالم داشته‌ام. هیچ باور نداشتم كه اعتمادبه نفس و عزت نفس و آرامش و احساس رضايت مي‌تواند از درونم بجوشد. امروز مي‌خواهم با اجرای اصول برنامه و انجام تغيير نگرشم، از افكار منفي و شكاكانه و رفتاره‌ای ناسالم و مغرضانه با خود و دیگران فكر كنم. امروز مي‌خواهم با مثبت فكر كردن و مثبت نگري از خودم يك موجود زيبا و انساني و هویتی برای انجام ارتباطات اجتماعی بسازم. امروز مي‌دانم كه اين زيبايي‌ها در درونم به نام فضیلت‌ها و ویژگی‌ها به وديعه نهاده شده است و هر موقع كه خواهان زيبايي‌ها باشم مي‌توانم فقط با يك نگرش درست آنها را در خودم به نمايش بگذارم. امروز مي‌خواهم كه با عشق بندگی با خداي بزرگوار و ناجی خودم راز و نياز كنم و او را تا حد فهم و درک و قدرت اجرایش ستايش كنم. شكر گزاري به خاطر نجات خودم و کسب مهارت‌های زندگی از خداوند که زير بناي بهبودي من است!
زيبايي‌ها از درون سرچشمه مي‌گيرد