انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 25 اسفند-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
25 اسفند
امروز با شناخت ظرفيت و دانستن تكليف خود از خلقتم با ابزار اصول برنامه جهت خودشناسي به مقدار ظرفيت خودم از خداوند را درك مي‌كنم. امروز اين را مي‌دانم كه قدرتي فراتر از قدرت من وجود دارد و توانايي زيادي جهت خلق وقايع و امور شگفت‌آور و معجزه را دارد، كه من حتي قدرت درك آن را ندارم. ايمان دارم كه او در همه چيز تسلط كامل دارد و همه چيز و اتفاقي خارج از فرمان او واقع نمي‌شود. من مي‌توانم در دو صورت خودم را با آن وفق دهم، اوّل اين كه از روي ترس و سرگرداني همه چيز را با درد و اجبار تحمل كنم و يا اين كه از روي باورهای خودم و بدون ترس و با عشق خودم را به اين نيروي برتر از خودم تسليم كنم و در آرامش نقش حقيقي خودم را ايفا كنم. امروز ايمان دارم كه خداوند عاشق من است و در همه‌ی مراحل مرا حفظ مي‌كند و من هم سعي مي‌كنم با آبياري جوانه‌ی باورهایم دريچه‌ي قلبم و افکارم را به روي او باز كنم و او را هميشه در وجودم مهمان كنم و داشته باشم. آيا خانه را براي مهمان عزيزی مانند خداوند مهربان آماده‌ كرده‌اي؟ من به خداوند نیاز دارم، که سمت شیطان نروم.
ترس «چه خواهد شد» را به دور بينداز!