انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17 اسفند - روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
17 اسفند
امروز با دعا و نيايش در حضور خداوند به رابطه‌ی خودم در كمك در سطح بزرگتري از زندگيم مثل رفع مشكلات و حل مسائل غيرقابل حل، بيماري لاعلاجم، شرايط اقتصادي و اجتماعي، تا ساده‌ترين امور مثل تعيين رنگ لباس و يا نوع غذا خواست او را خواهان هستم. امروز از حضور مقدس خداوند تمنا دارم، تا يك يك نواقصم را كه سد راه ارتباط با او مي‌باشد را برطرف كند. تا در خدمت خود و او و خلق او باشم. امروز نمي‌خواهم با تهيه‌ی ليستي بي سر و ته و يا راه‌حل‌هاي بي مورد به خداوند دستور اجرا دهم. امروز قدرت من از دعا كردن و حركت و عملكرد با كمك خداوند در مسائل و امور عادي و مشكلات خود را رفع و حل كنم. امروز اراده و خواست خداوند به اراده و خواست من كمك مي‌كند تا در مسير صحيحي حركت كنم. امروز باور دارم كه مشكلات پيام و دستوري از جانب خداوند است و من هم به ديده‌ی احترام به آنها نگاه مي‌كنم و تا مي‌توانم در رفع آنها تلاش مي‌كنم و اگر موفق نشدم با قبول اين واقعيت كه من تلاش خود را كرده‌ام و اگر موفق نشده‌ام، خواست خداوند است و از او براي حل آن كمك مي‌خواهم.
آيا امروز دعاي خود را خوانده‌ام؟