انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16 اسفند -روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
16 اسفند
مادامي كه باور دارم، تا مي‌توانم به تنهايي و با قدرت و اراده‌ی خود و هوش و نیروی فردي مشكلاتم را حل كنم دريچه‌هاي كمك خداوند را به رويم بسته‌ام. چون هیچ نيازي به كمك کسی ندارم و از كمك‌هاي خداوند هم سود نمي‌برم. امروز مي‌دانم غرور کاذب و مدیریت شبکه‌ی انکار تنها ابزارهایي هستند كه مرا از خداوند بي‌نياز مي‌كنند و مي‌توانند مرا با قدرت پوشالي خودم در انزوا قرار دهند. وابستگي من به قدرت و هوش فردي يك واقعيت شومي است، كه سال‌ها مرا در تارهاي تنهايي اسير كرده بود. تا زماني كه خودم نقش خداوند را بازي مي‌كردم زندگيم آشفته و سر درگريبان و بيچاره بودم. آيا مي‌دانم تا وقتي خودم در رأس قرار دارم هيچ نيازي به راهنمايي از خداوند ندارم؟ امروز مي‌دانم كه براي طي كردن مسير ناشناخته زندگي نياز به راهنمايي قدرت برتر از خودم دارم، كه خودش بلد راه است و مي‌تواند مرا كمك و ياري كند. نياز من براي كمك و راهنمايي و انجام خواست و اراده‌ی خداوند در زندگی تنها كليد موفقيت است. آيا مي‌دانم كه در مقابل راه‌حل‌هاي من، راه‌حل خداوند بهترين است؟
دست از قدرت پوشالي بردار!