انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9 اسفند -روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
9 اسفند
پيشرفت در گروه را با رها شدن از يك فكر و عقيده قديمي و بيمارگونه را مي‌گويند. وقتي در مواقع به خصوص دست از ابزارهاي قديمي برمي‌دارم، ترس دارم امّا احساس رهايي مي‌كنم. خداوندا: مرا ياري كن تابراي رهايي و پيشرفت آماده باشم و بدانم كه عقايد و ابزار گذشته به دردم نخورده و بیشتر تولید دردسر کرده است. امروز مي‌دانم كه توجه كردن به پيشرفت‌ و اصول برنامه‌ی خودیاری در اولويت هر عملكردي قرار دارد و تا وقتي كه از عادتها و وابستگی و هم‌وابستگي‌ها و افکار و رفتارهای بيمارگونه فاصله داشته باشم، مي‌توانم از آسيب‌ها و آزارهاي خودم در امان باشم. امروز با عشق ورزيدن به همنوعان و رساندن كمك و محبت به آنها فقط به بهبودي خودم جهت مي‌دهم. آيا باز بدون خواسته‌ی خود به صورت ناخودآگاه براي ديگران برنامه روزانه مي‌گذارم؟ آيا هنوز هم كارهايم از روي بازتاب تأثير تأییدات ديگران است؟ باورهای ما به خداوند، مانعي جهت نپذيرفتن مسؤليت‌هاي زندگيمان نيست. امروز باور دارم كه خداوند در پس تلاش‌های من، مرا كمك مي‌كند و مراقب من مي‌باشد.
سرسختي در برنامه= شكست و لغزش