انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
20 دي
هرروز احساس خجالت و شرمساری، ترس، گناه، بي‌ارزشي و حقارت در وجود همه‌ی وابستگان به صورت باورهای غلطی که به ذهنمان فرو کرده‌اند وجود دارد. البته همه‌ی ما ترس‌هايمان را از ديگران مخفي مي‌كنيم ولي در موقع خواب و خلوت با آن درگير هستيم. اين ترس و هراس در مقطعي در ما احساس خجالت و شرمندگی و نهایتاً گناه را تقويت مي‌كند. زندگي كردن در اين نوع احساسات، زندگي كردن در تاريكي و سياهي و هیچ پناهي به جز وابستگي به چيزي و يا شخصي از روي اجبار نبود. شايد درد دل‌هاي شبانه‌ی من تنها، من بدبخت، من قرباني، من به كسي و يا جايي تعلق ندارم، من كسي را ندارم، من دوست‌داشتنی نیستم. هنوز هم باعث دردسرم شوند. امّا امروز با دعا و مراقبه کردن سعی دارم فقط برای امروز، از خود بيگانگي دیگر جايگاهي در افكار من نداشته باشد. من دارای زندگي جديدم، دوستان جديدی دارم، خود جديدی را پیدا کرده‌ام. خداوندا: تو را به خاطر پذيرش خودم ستايش مي‌كنم. تورا به خاطر یافتن خود واقعی‌ام سپاسگزارم، تورا به‌خاطر یافتن کودک درونم می‌پرستم. حداوندا: مرا یاری کن که با این موجود تازه یافته‌ام کنار آمده و به درستی و در درستی و بهبودی زندگی کنم.
ارزش‌هاي معنوي قيمت ندارد!