انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
15 دي
امروز برای من معناي شهامت والاتر از جنگیدن و دعوا و خيره‌سري کردن است. در زندگي آشفته گذشته‌ام شهامت فقط هماني بود كه فقط در درگیری‌ها و دخالت‌های بی‌مورد در زندگی دیگران شده بود. امّا امروز با معنی پرهيز از مصرف نيكوتين، مواد مخدر، الكل و قرص‌های محرک و يا هرگونه از افکار و رفتارهاي ناسالم و بيمارگونه مي‌باشد. شهامت در پذیرش خود و دیگران و دنیای اطراف و در خدمتگزاري بدون قید و شرط به همدردان، دوست داشتن همه‌ی مخلوقات خداوند است. امروز دعاي آرامش و مراقبه کردن تكليف مرا با خود و محيط اطرافم روشن كرده است. امروز دستانم را در دست خداوند و هم‌دردان قرار داده و بدون ترس به زندگي‌ام ادامه خواهم داد. بدون ترسیدن و ترساندن از تنهايي و دیگران با احساس درك نشدن يا كمبودهایی كه مرا دچار آشفتگي و نااميدي مي‌كردند. با تكيه كردن به قدرت خداوند و دريافت هديه امروزم از او مسائل روزمره‌ام را حل و مشکلاتم را رفع خواهم كرد. امروز سعی دارم مثلث معنوی را رعایت و اجرا کنم، بهبودی، کار و خانواده. آيا هنوز هم به خاطر مي‌آورم، که ترس‌هاي گذشته چه تأثيري منفی‌ای بر اداره کردن زندگيم مي‌گذاشت؟
شهامت هر روزه براي همان روز داده مي‌شود!