انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
14 دي
آيا می‌دانم چه اتفاقات فوق‌العاده‌اي در زندگيم روي داده است؟ امروز ابزارهاي مختلفي از طرف اصول خودیاری در قدمها به من پيشنهاد شده است. يكي از اين ابزار دعا و مراقبه كردن است. ابزاري كه در زندگي گذشته‌ام توانايي استفاده از آن را به دلايل مختلف نداشتم. امروز قدرت من از دعاكردن باعث مي‌شود تا ترس و خشم كمتر و با مراقبه کردن آرامش و ايمان بيشتری نصیبم شود و قدرت پذيرش و دوست داشتن خود و ديگران را در هر روز تمرين كنم. امروز قدرت عشق و دوست داشتن و دوست‌داشتنی بودن را در خودم احساس مي‌كنم. كسي در وجودم قرار دارد كه مرا در مسير بهبودي از درگيري و تشنج و خودآزاري منع مي‌كند. آيا با دعا و مراقبه كردن توانايي سروسامان دادن به زندگي آشفته‌ام را دارم؟ امروز بدون ترسیدن و ترساندن از وجود مشكلات و يا مسائل مختلف و یا از دست دادن عزيزي و يا هر مورد ناراحت كننده ديگري به زندگيم ادامه خواهم داد. امروز بدون ترسیدن و بدون ترساندن خودم و یا کسی، با دوست داشتن و عشق ورزیدن به خود و دیگران امنیت و صلح واقعی را تجربه خواهم كرد. خداوند خواهان خير و حافظ من است و بیماری من به فکر نابودی من است و من برای این فکرم خداوند را دارم.
دعا و مراقبه کن، او را درك خواهي كرد!