انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
13 دي
امروز با دیدن و لیست کردن نواقص و کمبودهایم کاملاً درك كرده‌ام، كه اعتماد و ايمان به قدرت وابستگي‌هاي كاذب و ناسالم هيچ‌گونه موفقيتي براي من كسب نكردند. امروز توانايي و قدرت دارم كه فقط براي يك شب و روز حق انتخاب داشته باشم و این حق به من داده شده است. اين را هم مي‌دانم كه با كسب اين توانايي توقع حل مسائل و رفع مشكلات را به تنهایی نخواهم داشت. توانايي و پيروزي من در مقابل رفع مشكلات و حل مسائل روزمره، یا پذيرش عدم توانایی من در جهت رفع آن مشكلات و حل مسائل است و قدرت و توانایي كه مرا براي رفع حل آنها ياري مي‌دهد. امروز اگر تصمیم بگیرم تا زندگيم را به قدرت مافوق قدرت‌ها بسپارم، بيشترين قسمت ترس از رفع مشكلات و حل مسائل زندگيم كه استرس و نااميدي و بلاتكليفي در من است، از بين خواهد رفت. امروز براي كسب شهامت برای تصمیم‌گیری دعا مي‌كنم، تا خداوند مرا ياري دهد که در مقابل فشارهای نگراني‌ها و اضطراب‌ها قدرت چاره‌انديشي داشته باشم. امروز با باور و شهامت گرفتن جهت تغيير دادن و رُشد پیدا کردن خودم را امتحان خواهم كرد. من کلید فقط برای امروزم را دارم و خداوند را شکرگزارم.
يك روز پاك، يك روز موفق!