انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
9 دي
درد عاطفي نشأت گرفته از كمبودهای عاطفی و خلأهای دوران کودکی است و يا علت درد وجدان داشتن نواقص شخصيتي و يا کهبودهای اخلاقي مي‌باشد. براي رفع آن نياز به تغييرات شخصیتی و رُشد هویتی و اخلاقی است. هر چند كسي تمايل ندارد درد بكشد، ولي درد كشيدن در مرحله‌ی خودسازی و خودشناسی يك نعمت است. امروز وقتي بدون ترس با دردهايم روبه رو مي‌شوم، قادر هستم آن را شناسایی و پيدا كرده و براي رسیدن به آرامش درونی، در صدد پيدا كردن راهي هستم كه دردهایم را آرام‌تر كنم. امروز توانايي دارم به لطف خداوند درد فيزيكي و عاطفي خودم را تحمل كنم و براي برطرف شدن آن‌ها با دعا کردن از خداوند كمك بخواهم. آيا هنوز هم به دنبال مسكنی براي آرام كردن دردهايم هستم؟ امروز حساسيت‌هايم را كمتر کرده و به درد به صورت يك واقعيت مسلم نگاه مي‌كنم. زندگي بدون درد نياز به آرامش و تسکین ندارد. شکم سیر هم نیاز به غذا ندارد. كساني نياز به آرامش و تسکین دارند كه در زندگي‌شان درد كشيده و نتيجه‌ی آن را امروز احساس مي‌كنند. امروز از درگاه خداوند ملتمسانه تقاضا دارم كه بتوانم توانايي‌هايم را بيشتر روي دعا و مراقبه قرار دهم.
زندگي بدون درد، خواب بدون بيداري است!