انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
8 دي
فرار و گريز از مسائل و مشكلات و دردها و پشت گوش انداختن آنها، ابزار گذشته در دوران وابستگي‌هايم موجودي از من ساخت به نام معتاد، بیماری وابسته به تأييد ديگران، وابسته به افكار و رفتارهای بيمارگونه و ... وقتي وارد گروه رهایی از وابستگی‌ها و هم‌وابستگی‌ها شدم، حرف‌هايي از دهان اعضای قدیمی مي‌شنيدم، كه باعث بهت و حيرتم مي‌شد. در گروه خودیاری با كساني آشنا شدم كه از عمق جهنم و فلاكت و بدبختي سر برآورده و در كمال فروتني و تواضع به انسان‌هاي شريف و فداكار و خدمتگزاری قانع تبديل شده‌اند. امروز دوستان گروه وابسته‌ام تلاش صميمانه‌اي حتي تا مرز شايستگي‌هايشان به دوستان و من كمك مي‌كنند. سادگي و افتادگي از خصوصيات بارز اين انسان‌هاي شريف مي‌باشد. آيا من هم به شايستگي‌هاي خودم توجه مي‌كنم؟ پروردگارا: مرا ياري كن تا در كمال فروتني جايگاه واقعي خود را در رابطه با دوستان قديمي و تازه وارد پيدا كنم. خداوندا: کمک کن تا فردی مفید و قابل پذیرش در این اجتماع باشم. امروز فروتني و تواضع حلقه‌ی پيوند من به دوستان و ساير انسان‌ها مي‌باشد. خداوندا: تو را به خاطر همه چيزهایی که به من عطا فرمودی سپاسگزارم.
كمك كنيد تا بدانم

چگونه موجودي هستم!