انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
7 دي
كساني هستند كه وابستگي شدیدی به ماديات دارند. مثل وابستگي به لوازم شخصی مانند: ماشين، خانه، موبايل، لباس شيك، مال و منال و ثروت، دندان طلا، شغل و هم‌وابستگی به زن و بچه و افراد خانواده و ... اين را متذكر می‌شوم كه داشتن و در کنار اين‌ها زندگی کردن اصلاً بد نيست و كسي هم منكر آن‌ها نمي‌شود. اين را مي‌گوييم كه همه اين‌ها فنا شدني هستند. دزديده مي‌شوند، كم و كسر مي‌شوند، پير و فرتوت و مرگ و مير دارند، حتي در بعضي شرايط موجب دردسرهایی نیز مي‌شوند. امروز چيزي دارم كه با ثروت‌هاي جهان هستي نمي‌شود آن را خريد. از بين نمي‌رود و هرگز دردسري هم ايجاد نمي‌كند، بله باعث فخر و مباهات و آرامش درونی هم می‌شود. آيا هنوز هم مثل زمان وابستگي داشته‌هايت چند رفیق بند کیف و یا مگسان دور شیرینی و حساب بانكي چند رقمي است؟ ثروت و داشته‌های معنوي حضور خداوند در زندگي سرد و مرگبار وابستگي است. داشته‌اي كه هرگز كم نمي‌شود. احساس و درک و شأن دارد و مرا دوست دارد و به من عشق مي‌ورزد و ارزش می‌گذارد. خداوندا: تو را دوست دارم و در حضور پرمهرت سعادتمندانه زندگي مي‌كنم.
خوش آن دردي كه درمانش تو باشي!