انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 دی-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
3 دي
امروز وقتي دچار غم و افسردگي مي‌شوم، اصول برنامه هم‌كاري برایم انجام نمی‌دهد. یک روش برايم پيشنهاد مي‌شود. به یک بیمار بی‌اختیار رحم کنی خیلی بهتر است. با غم و افسردگی خودت را منزوي نكن، به جلسه برو و مشكلت را با مشاركت کردن بین گروه بگذار. شايد مشكلت رفع نشود، ولي بار سنگين آن به حداقل که تحمل کنم مي‌رسد. امروز با مشاركت کردن در گروه غم و رازي كه در درونم مخفي شده است، را با عشق و علاقه بين افراد گروه و خدای جلسه به آرامش خواهم رسيد. متوجه می‌شوم که برای خارج شدن از این وضعیت بهتر است به یک کسی کمک کنم. آيا وقتي كسي از دوستان دچار غم و افسردگي شد با عشق و همدردي او را حمايت مي‌كنم؟ آيا به همدردي فرصت شنیدن صحبت و درد و دلش را مي‌دهم؟ تا خودش را در محيطي صميمي و دوست داشتني در امنيت كامل تخليه كند. امروز مي‌دانم كه بهبودي من در گروه كمك به يك همدرد ديگر است، نياز دارم كه از تجربيات جديد آگاهي پيدا كنم. تازه واردين با يك دنيا نياز و خواسته به گروه مي‌آيند. آن‌ها با آمدنشان مي‌خواهند بدانند، كه چه چيزي باعث رهايي و آزادي من از هوای نفس و وابستگی و هم‌وابستگی‌هایم شده است. آموزش مهارت‌های زندگی چیزی است که بدنبالش هستم.
در بيرون از گروه خبري نيست!