انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 مرداد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طبق عادت فکر میکردم اگر به دقت به خودم نگاه کنم ترسهای پنهانم تایید خواهند شد و با نا امیدی خود را فردی بی ارزش و دارای نقطه ضعف می دانستم . اما الانان به من نشان داده اگر به وسیله کار کردن قدم با اثرات الکلیسم روبرو شوم این باور دور خواهد شد پس این حقیقت را خواهم دید که آنچه در من پنهان شده زیبایی های درون من است . من در برابر این حقیقت که الکلیسم بر زندگیم تاثیر می گذارد عاجز هستم . تنها یک نیروی برتر از خودم قادر است بر اثرات این بیماری فایق آید . من در قدم دوم و سوم از آن نیرو درخواست کمک میکنم . این قدمها به من کمک میکنند تا اعتماد و توکل کنم هر چند در موضعی بی ثبات باشم اما شکست نخواهم خورد چون اساسا نیرویی مرا محکم در بر گرفته که اراده اش به سادگی تضعیف نخواهد شد . بدون توجه به اینکه چقدر احساس ترس و تردید میکنم ، من فردی دوست داشتنی هستم و در امان خواهم بود چون اساس معنوی باعث ایجاد یک ترازنامه موشکافانه و بی باکانه میشود . فقط هنگامیکه بتوانم نگاهی دقیق به خودم داشته باشم میتوانم ترسهایم را رها کنم . همچون فرزندی از فرزندان خداوند ، من دارای همه آن چیزهایی هستم که باعث دوست داشتنی ، مهربان و با شکوه بودن می باشد .

یاد آوری امروز

امروز وقتی را اختصاص خواهم داد تا رابطه ام را با نیروی برترم محکم و بهتر کنم . این باعث میشود تا نگاهی دقیقتر و نزدیکتر به حقیقت داشته باشم . بطوریکه به همدلی و ابعاد دوست داشتنی ذاتی خود پی ببرم . اکنون مشکلات شخصیتی را مرتفع می سازم تا شکوه و عظمت خود را بیابم . در مجموع دوست دارم یاد بگیرم که خود را دوست داشته باشم .