انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18 مرداد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
وقتی قدم هفتم را کار میکردم (با فروتنی از او خواستیم کمبودهای اخلاقی مان را برطرف کند )به آرامی درخواست کمک کردم ، من خواهش یا تقاضا نکردم ، نه خود را به خاک انداختم و نه خودم را بالا گرفتم ، لازم نبود خودم را خوار کنم و لازم نیست کسی را هم تحت تاثیر قرار دهم . بسادگی جایگاه خود را در ارتباط با نیروی برتر پذیرفته بودم ، نه بیشتر و نه کمتر . تواضع و فروتنی واقعی هرگز به معنی خوار کردن خود نیست
. در عوض میتوانم احساس و افتخار کنم تا مکان واقعی خود را در این ارتباط شگفت انگیز با خداوندی که خود درک کرده ام ، بدست آورم . تواضع و فروتنی به معنی آرامش قلبی است . و به این معنی است که وظیفه خود را انجام دهم و بقیه را با توکل به خدا به او بسپارم اگر چه ممکن است ندانم که چگونه کمک خواهم شد ، اما میتوانم به آرامش برسم . تمام آنچه باید انجام دهم این است که بهبودیم را از نیروی برترم بخواهم

یاد آوری گذشته

وقتی امروز از نیروی برتر میخواهم کمبودهای اخلاقی مرا برطرف سازد ، سعی خواهم کرد با قلبی آرام و مطمئن این درخواست را بخواهم . فروتنی و تواضع به ما کمک خواهد کرد تا خودمان را از یک دور نمای واقعی ببینیم و ذهن خود را در برابر حقایق باز نگه داریم .