انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10 مرداد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من فهمیده ام که یک تصمیم گیری آسانتر از رها کردن نتایج و پیامدهای دردناک یک مساله است و بیاد دارم که من نیز حق انتخاب دارم تا از نتائج کارهایم لذت ببرم از موقعی که به الانان می آیم تصمیماتم را با آگاهی بیشتری اتخاذ میکنم . آنچه از دستم بر می آید انجام میدهم و نتیجه آنرا به خداوند می سپارم . نتائج اغلب مناسب و سودمند هستند حتی اگر خوب هم نباشند باز هم خوشحال هستم که نقش خود را در مورد آن ایفاء کرده ام برای مدتی از تصمیم گیری پرهیز میکردم چون مطمئن بودم بعضی انتخاب های سحر امیزی وجود دارند که آنچه را که من میخواستم از من می گرفتند در حالیکه هرگز نمی دانستم این انتخاب ها چه هستند . بالاخره پس از دقایقی تصمیم میگرفتم و هرگز احساس خوبی در مورد درباره تصمیمم نداشتم . تصمیم گرفتن میتواندبسیار راحت باشد . وقتی تصمیمی میگیرم ، من میتوانم توکل و اعتماد کنم که نتیجه همانطور که باید باشد متجلی خواهد خواهد با یک تغییر روش در رفتارم میتوانم بجای ترس و واهمه ، امید و شوق داشته باشم .

یاد آوری امروز .........

امروز به توانایی در علمم ایمان خواهم داشت . در زمان مساعد بهترین تصمیمات را که بتوانم اتخاذ میکنم و به خود اجازه خواهم داد تا از نتائج ان لذت ببرم . گاهی اوقات اشتیاق ما برای تغییر ، وابستگی به تمایل ما برای بدست آوردن شانس و فرصتی در فرد است که با ریسک کردن آنچه که امروز داریم مهیا میشود .