انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9 مرداد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بیشتر اوقات وقتی به وجود هر چیزی در این دنیا که در حال جریان است شک میکنم ، در زندگی احساس تنهایی میکنم . شک و عدم اعتقاد به خود به آسانی در من پدیدار میشود و باور آن برایم سخت است . اما فکر میکنم چطور فردی در تاریکترین نقطه زندگیم مرا به الانان راهنمایی کرد . در آن زمان برگشتم هنگامیکه عبارات با آهنگ خاصی ، شهامت باز گشت به زندگی را در من ایجاد کرد ، درست در لحظه ای که می توانستم از زندگی به آسانی دست بکشم . به یاد دارم که با مشارکت صادقانه افکار درونی اعضاء در جلسات الانان هفته به هفته و سال به سال ، شهامت پیدا کردم من میدانم که تعمق و تفکر بخشی از وجود من است که میخواهم بدانم چه چیزی برای من خوب است که مرا بسوی آرامش ، شادی ، راه درست و تکامل در زندگیم ، سوق میدهد و من به تمام شکیاتم اعتراض میکنم .

یاد آوری امروز

وقتی احساس میکنم از نیروی برترم دور هستم ، باید به دقت گوش دهم باید در جلسات به حرفهای دیگران ، به شناخت های نشات گرفته از نشریات گوش کنم و سعی کنم پذیرای آنچه می شنوم باشم . من هرگز نمی دانم یک پیام از کجا خواهد آمد اکنون و دوباره نیز یک نگاه مثبت به چیزهایی داشته باش که با دستهایت ساخته نمی شود ، یک کوه ، یک ستاره ، جهت جوی آب _ آنها برای تو معرفت ، آرامش صبر و شکیبایی به همراه خواهند داشت همگی این اطمینان را به تو می بخشند که در دنیا تنها نیستی .