انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1 مرداد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من چه کسی هستم ؟ وقتی به الانان آمدم فکر میکردم پاسخ به این سوال را می دانم ، اما فهمیدم پاسخهای من همگی از رده خارج بودند چون مدتها بود که از خود نپرسیده بودم چه کسی هستم ؟ من می توانستم به شما در مورد الکلیسم یا هر فرد دیگریدر زندگیم بگویم اما چنین پاسخهایی را برای خودم نداشتم . الانان قدمهای دوازده گانه را به من ارائه داد تا خود را یکبار دیگر کشف کنم تهیه یک ترازنامه موشکافانه و بی باکانه از خودم و مشارکت آن با دوستان قابل اعتمادم (قدمهای چهارم و پنجم) بسیار مفید و موئثر بودند . برای اولین باری بود که اینقدر به خودم توجه میکردم من همچنین با گوش دادن به حرفهای دیگران در جلسات یا وقتی شخصیتم را تشریح میکردم ، چیزهایی در باره خودم یاد گرفتم ، و از کاوش در افکار و احساساتم ، سود میبردم . امروز می دانم که فردی پرشور ، بخشنده ، دارای عقیده ، دمدمی ، مهربان ، کاردان و سرسخت هستم . من میدانم که در جور کردن کارهایم چطور فکر میکنم و چه احساسی داشته باشم و اگاه باشم چه موقع این افکار و احساساترا تغییر دهم .

یاد آوری امروز

.بهبود یافتن یک عبارت جالب است و به معنی دوباره بدست آوردن بعضی چیزهاست . امروز سعی خواهم کرد تا به یاد داشته باشم که ان چیز من هستم . اگر فردی خودش را پیدا کند ، او دارای عمارتی است که میتواند با عزت نفس و شرف ، همه روزهای زندگی اش را در ان ساکن شود .