انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14 شهریور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
الانان به بسیاری از ما کمک می کند تا از عهده بسیاری بحران ها که قبلاً بسادگی و به تنهایی قادر به رفع آنها نبودیم، برآییم. یاد می گیریم به یک نیروی برتر از خودمان تکیه کنیم و با توکل و حمایتی که ما را در بر می گیرد، فهمیدیم که می توانیم زندگی کنیم و حتی هنگام مشکلات وحشتناک، رشد یابیم. برای بسیاری از ما، نهایتاً شرایط تغییر می کند یاد می گیریم تا آرامش را در آن شرایط و یا درون خود پیدا کنیم. اما بسیاری از ما نیز به نگران بودن ادامه می دهیم. اگر بحران برگشت چه کنیم؟ الانان قبلاً کمک کرده است، اما اگر دوباره به آن نیاز داشته باشم باز هم برایم کارآیی خواهد داشت؟ (به من کمک می کند؟) اگر بدبختی دیگری به سراغم آید چه کنم؟ من نمی توانم بدانم که در آینده چه خواهد شد. داشتن بیشترین امید برای هر واقعه که ممکن است رخ دهد باعث می شود که هیچ دلیلی وجود نداشته باشد تا به فرضیات منفی خود بها دهم. همه آنچه که می توانم انجام دهم استفاده کامل ار امروزم است. امروز می توانم به بهبودی ام، راهکارهای برنامه و نیروی برترم توکل کننم و درک کنم چه مسیر طولانی را طی کرده ام.

یادآوری امروز

« امروز دقایقی را برای آگاهی یافتن از رشدم اختصاص خواهم داد. من یک فرد کامل نیستم، اما بطور خاصی پیشرفت کرده ام.
" ممکن است پیشرفت خود را فوراً در مسیر مستقیمی تشخیص ندهیم، اما اثرات کار کردن برنامه ژرف و بادوام است." »