انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14 مهر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ما غالبا با این فلسفه که اگر برای چیزی که کاربرد داشته باشد تلاش بیشتری کنیم،نتیجه ای فوری و بهتر خواهد داشت،روبرو هستیم.اما الانان برای تغییر و رشد مستلزم روندی طولانی مدت میباشد.کوشش ما برای تسریع در این امر بیشتر شبیه امتناع کردن از ان محسوب میشود و موجب ناکامی ویاس ما خواهد شد.در الانان یاد میگیرم "که اسان بگیرید".کارها غالبا زمانی انجام میپذیرند که ما از پافشاری دست بکشیم.
وقتی که برای اولین بار به الانان وارد شدم شنیدم گرچه یادگرفتیم که زندگی و اینده خود را به نیروی برتر خویش بسپاریم اما باید نقش خود را به خوبی در زندگی ایفا کنیم.باید با اشتیاق و محبت برای انجام امور روزانه ام اقدام کنم.من حداقل روزی ده مرتبه با اعضا الانان تماس تلفنی داشتم.عجولانه دوازده قدم را یکباره تمرین می کردم.عجیب نبود بزودی از پا درامده و خسته شدم.امروز یقین دارم میتوانم دانه ای را در خاک حاصلخیز بکارم،اما با کشیدن و تکان دادن گیاه نمیتوان به رشد گیاه کمک کنم.من باید فرصت دهم گیاه با گذراندن مراحل لازم رشد کند.

یاداوری امروز

من با جدیت برای بهبودی متعهد میشوم،اما نمی توانم انتظار داشته باشم یک شبه بهبودی حاصل کنم.وقتی که زندگی خود را با"اسان بگیرید"توأم میکنم،با خویشتن و دنیای اطرافم با عشق و احترام رفتار میکنم.آنگاه که تلاش میکنیم به سرعت و بسیار زیاد جذب الانان شویم امکان دارد دلسرد شویم.تنها با تمرکز بر نظریه"فقط برای امروز"درخواهیم یافت که برنامه را به ارامی فرا گیریم.