انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15 آبان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سنت ششم به ما ميگويد : گروه خانواده الانان هرگز نبايد هيچ موسسه اي را تاييد كند و يا حمايت مالي نمايد و يا اجازه استفاده از نام الانان را به آنها بدهد ، زيرا ممكن است مسائل مالي ، ملكي و شهرت ما را از هدف اصلي و معنويمان منحرف سازد . وقتي در دفتر اطلاعاتي الانان مشغول انجام كارهاي خدماتي هستم ، بارها به اين سنت رجوع ميكنم ، اغلب اغلب براي حمايت الانان از مراكز تحقيقاتي ، خيريه ها و مراكز درماني درخواست هايي را دريافت ميكنم . اين در خواست ها هميشه علايق مرا تحريك كرده و به نظر ميآيد بسياري از آنها شايستگي دارند بعنوان يك شخص آزاد هستم و هر موردي كه خمايت ميكنم مشاركت كنم به عنوان عضوي از الانان براي ارائه اطلاعات در مورد انجمن به ساير ارگانها آزاد هستم اما نميتوانم در صدد پيوند گروه به اين موجوديت هاي خارجي باشم . اهميت ندارد كه آن سازمانها چقدر ممكن است ارزشمند باشند زيرا اين مسئله ميتواند ما را از هدف اصلي و معنوي خويش كه كمك به خانواده و دوستان متاثر از بيماري الكليسم مي باشد . منحرف مي سازد .

ياد آوري امروز

هدف من از شركت در الانان، بهره مندي از مزاياي معنوي اصول و همبستگي جلسات است . من به سهم خود آرزو ميكنم هوشيار باشيم كه از هدف اوليه خويش منحرف نشويم . هميشه بايد به خاطر داشته باشيم كه چرا اينجا هستيم و هرگز از گروه براي دستيابي براي توسعه طرح و علائق شخصي خويش در مورد موضوعات خارجي استفاده نكنيم .