انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11 آبان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
از وقتي كه به الانان آمده ام ، از حق انتخابهايي كه داشتم و هرگز نمي شناختم .آگاه شدم . من ياد گرفتم كه مجبور به انجام كاري كه برايم ناراحت كننده است نيستم . ميتوانم بيش از تصميم گيري به قلب خود رجوع كنم و سعي كنم احساس درست خود را كشف كنم آزادي چيست ؟
آيا ازادي به اين معناست كه من هرگز نبايد عملي را انجام دهم مگر اينكه از انجام ان احساس راحتي داشته باشم . البته چنين نيست اگر من در انتظار يك وحي يا الهام باشم ، مسائل مالي ام ممكن است هرگز سر و سامان نگيرد . كار من امكان ندارد انجام شود . و دندانهاي من هرگز مسواك نخواهند شد . گاهي لازم است ، احساسي را درك كنم و بعد وارد عمل شوم . به عقيده من به همين دليل "فقط براي امروز" به ما بيشنهاد ميكند كه فقط براي تمرين ، هر روز 2 كار بر خلاف ميل خود انجام دهيم . براي ايجاد تعادل در زندگي ، من بايد بعضي مراقبت هاي فردي را تمرين كنم . با اين روش بدون ديكتاتوري و تسلط ميتوانم به احساسات خويش توجه كنم .

ياد آوري امروز

امروز ، كاري كه برايم مفيد باشد انجام خواهم داد . حتي اگر با احساس ناراحتي همراه باشد . با نظم و ترتيب در آوردن امور خود مراقبت مراقبت از خويش است .