انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 آذر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
زندگی كردن با بيماري الكليسم از من شخص ترسويي ساخته بود . كه از تغيير مي ترسيد گرچه زندگيم پر از هرج و مرج بود . اما هرج و مرجي كه با آن انس گرفته بودم . و به من احساسي مي بخشيد كه فكر ميكردم كمي بر آن كنترل دارم اما اشتباه ميكردم . در الانان ياد گرفتم كه در مقابل بيماري الكليسم و بسياري چيزهاي ديگر عاجز هستم . همچنين آموختم كه تغيير چيزي مسلم مي باشد ديگر نبايد فكر كنم تغيير چيز بدي است . چون مي توانم به تغييراتي كه در من اثرات مثبت زيادي داشته اند مراجعه كنم . تغييراتي مانند آمدن به الانان . من هنوز هم ترسهاي زيادي دارم . اما برنامه الانان به من نشان داده كه نيروي برتر به من كمك ميكند تا در دل ترسها بروم . معتقد هستم كه يك نيروي برتر از خود وجود دارد و من اعتماد به اين نيروي برتر را انتخاب ميكنم تا دقيقا بدانم به چه چيزي نياز دارم و چه موقع نيازمند آن هستم .

یادآوری امروز

امروز ميتوانم تغييراتي كه در زندگي اتفاق مي افتد را بپذيرم و راحتتر با آنها زندگي كنم . من به خداوندي كه خود درك كرده ام . اعتماد كرده و ترسم كم خواهد شد . با اين آگاهي آرامش خواهم داشت و ميدانم كه وقتي به نداي درونم گوش ميدهم همواره مراقبت ميشوم . ممكن است تعجب كنيم كه چطور ميتوانيم در جريان تمام مراحل و دوره هاي زندگي . سطوح مختلف رشد و بهبودي را بدست آوريم دانستن اين كه ما تنها نيستيم اغلب ترس ما را برطرف كرده و در بدست آوردن يك ديدگاه مثبت به ما كمك ميكند .