انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6 آذر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آيا در مسير اعتماد كردن به نيروي برترم سدي وجود دارد ؟چه موانعي در واگذار كردن اراده و زندگيم به خداوند اشكال ايجاد ميكند ؟ در مورد من جواب روشن است : ضمانت ميخواهم با اينكه بارها سعي كرده و نا اميد شده ام، اما همچنان فكر ميكنم كه براي مشكلاتم راه حل هاي جديدي مطرح خواهند شد . آزمايش ايمان داشتن سخت به نظر ميرسد اگر موقعيتي را واگذار كنم ديگر نميتوانم آن را كنترل كنم ، نميتوانم مطمئن باشم كه به هدف خود خواهم رسيد . حالا خواهان بهبودي هستم اگر همان كارهاي هميشگي را انجام دهم همان نتائج قديمي را ميگيرم اما ميخواهم از اين برنامه معنوي ارائه شده استفاده كنم ، لذا بايد آزمايش كنم "رها كرده و به خدا بسپارم" اگر چه هيچ تضميني وجود ندارد ، اما شايد ايمان و عقيده نتائجي را كه به دنبال آن بودم براي من داشته باشد و شايد نداشته باشد . اين مزاياي ايجاد ارتباطي محكم با نيروي برتر ميتواند به من كمك كند تا رشد كنم و اطمينان ، نيرو و لياقت غلبه كردن يا هر آنچه پس از اين بحران خاص در جريان است را وسعت دهم .

ياد آوري امروز

.امروز براي رشد معنوي خويش همكاري ميكنم تلاش ميكنم موانعي را كه مانع ايمان و اعتقادم ميشوند تشخيص دهم فهميدن پاداش ايمان است . پس در پي درك اين نباش كه قادري ايمان بياوري ، ايمان داشته باش كه قادري بفهمي .