انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
وقتي بچه بودم مدتها روي زانوهايم مي نشستم تا خزيدن كرم درخت را نگاه كنم .هرگز به نظر نميرسيد كه كرم مسير درازي را برود . اما من صبورانه در انتظاركاري تماشايي از او مي نشستم . اين كار هرگز رخ نمي داد . اما من اهميت نمي دادم ، چون تنها تماشاكردن اين مخلوق به من لذت مي بخشيد . با ياد آوري اين خاطره سوالات زيادي از لحظات ارزشمند كه مي گذشتند و من متوجه آن نبودم برايم بوجود آورد ، چون من آنقدر متوجه مسائل ديگران بودم ، كه به مشكلات خود توجه نمي كردم . قبل از الانان سالها زيبايي زندگي را ناديده ميگرفتم .چون آنقدر مشغول تلاش در جهت متوقف كردن نوشيدن الكلي و بهبودي او بودم و در اين راه بسياري چيزها را از دست دادم ، ساعتها به انتظار حل مشكلي يا رها شدن از يك كمبود و نقص اخلاقي بودم .
امروز ياد مي گيرم كه جايگاهي را در زندگيم براي شگفتي هايي كه زندگي به من مي بخشد اختصاص دهم .

ياد اوري براي امروز

من ياد مي گيرم كه انتخاب كنم توجه ام را بر روي چه چيزهايي متمركز كنم . قدرداني از موهبت هاي ساده زندگي ممكن است مستلزم كمي تمرين و صبر باشد . اما همانطور كه از زيبايي هاي اطرافم بيشتر آگاه ميشوم ، قدرداني كردن از زيبايي هاي درون برايم آسانتر ميشود .
فقط براي امروز نخواهم ترسيد . بخصوص از لذت بردن از آنچه كه زيباست ترس نخواهم داشت .