انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هنگاميكه تازه به الانان وارد شدم به من پيشنهاد شد كه چيزهايي در مورد الكليسم ياد بگييرم . من حريصانه همه موضوعات را ميخواندم . همانطور كه ميخواندم شروع به تجزيه و تحليل هر چيزي كردم . آيا الانان يك فلسفه بود يا يك نظام فلسفي بود ؟ نتيجه معقول ايمان داشتن به يك نيروي برتر از خودم چه بود؟ چه نوقع الكلي قصد بيداري معنوي را دارد ؟ اين پرسشها و پرسشهايي از اين قبيل ذهن مرا مشغول كردند اما در بهتر شدنم به من كمك نكردند . در نهايت به رفتن به جلسات ادامه دادم و قدمها و سنت هاي دوازده گانه را بارها و بارها خواندم و تجديد نظر كردم . به تدريج شروع به درك آن كردم . وقتي كه تجزيه . تحليل و تفسير هر چيزي را متوقف كردم . زندگي كردن با اصول را شروع كردم در واقع آنها را در هر مرحله از زندگيم بكار مي بردم . برنامه الانان ناگهان باعث درك كردن من شد و من شروع به تغيير كردن نمودم .

ياد آوري براي امروز

آيا تجزيه و تحليل كردن هر موقعيتي در زندگيم نتائج مفيدي در بر خواهد داشت . يا تلاشي براي كنترل كردن چيزهاي غير قابل كنترل است ؟ آيا فهرستي تهيه كنم يا از كاهايي كه نياز به مشغوليت فكري دارد اجتناب كنم ؟ شنيده ام كه آگاهي داشتن قدرت است اما گاهي اوقات تلاش من براي آگاهي يافتن ممكن است تلاش براي قدرتي باشد كه من در آن ناتوان هستم . در عوض ميتوانم قدم اول را فرا گيرم . "زندگي تنها با نگاهي به گذشته قابل درك و فهم است . اما بايد به پيشروي زندگي كرد .