انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من عادت كرده بودم به خداوند بعنوان يك رقيب فكر كنم . ما به نبرد خواسته هايمان مشغول بوديم و من كوتاه نمي آمدم . شما نمي توانيد تصور كنيد كه چطور اين رفتار به سرعت باعث ضربه زدن به احساساتم شد . (ضربه روحي ديدم) من به الانان آمدم اما تمايل به پذيرفتن عجزم را نداشتم مي دانستم كه عاجز هستم _ من بوضوح در غلبه بر الكليسم شكست خورده ابودم _ اما قصد نداشتم خودم را به رقيبم تسليم كنم . من از الانان بسيار سپاسگزارم كه به من كمك كرد تا واگذار كردن را بياموزم . مدتي بطول انجاميد _ اما بالاخره فهميدم كه واگذار كردن به معناي تسليم شدن نيست . _ بدين معناست كه من مي خواهم و به سهم خود كاري انجام دهم هنگاميكه گلها را مي چينم . يا مبهوت شگفتي هاي طبيعت ميشوم ، خود را به نيروي برتر واگذار كرده هيچ چيزي را از دست نمي دهم بنابراين همواره با همه آن چيزهاييكه در زندگيم وجود دارند همراه هستم بهترين راهي كه براي دعوت آرامش در وجودم يافته ام تشخيص اين است كه عالم در دستان نيروي شايسته اي واقع شده است..

ياد آوري براي امروز

امروز ميتوانم خشنود و سپاسگزار باشم كه زمين بدون كمك كم به گردش ادانه خواهد داد . من آزاد هستم تا به زندگي فردي ام ادامه دهم و با آگاهي از اينكه يك نيروي برتر نيرويي كه مورد علاقه من است ، از دنيا و خودم مراقبت ميكند در سلامت باشم . قدم اول ما را براي يك زندگي جدير آماده ميكند . زندگي كه تنها با رها كردن آنچه كه نميتوانيم آنرا كنترل كنيم . به آن دست مي يابيم . و با تعهد به آن "فقط براي امروز"" با ايجاد تغييراتي در نحوه تفكرات خود شگفتي هايي را در دنياي خود خلق ميكنيم .