انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هر چند بحران هايي كه ما را به الانان آورده ممكن است گذشته باشند اما حتي پس از چند سال بهبودي همواره چيزهاي جديدي براي آموختن وجود دارند . ما تغيير ميكنيم همانطور كه فرصت هايي براي رشد معنوي وجود دارند . مواقعي نيز نقائص شخصيتي جديدي بوجود مي آيند كه مانند يك علف هرز در توده اي از چمن هاي تازه ظاهر ميشوند . و ما براي يك ديد تازه بايد خود را در جهت كاركرد قدم ها پيدا كنيم . من اين موضوع را زماني تجربه كردم كه فهميدم مدتهاست بيشتر اوقات عصباني ميشوم فكر ميكردم ديگران و شرايط موجود مستلزم سرزنش هستند ، اما تصميم گرفتم به سهم خودم در اين جايگاه توجه كنم . فهرستي از خاطرات :احسات و رفتارهايي كه هنگام از دست دادن آرامش بروز مي دادم را تهيه كرده و با صداي بلند براي شخصي كه به او اعتماد داشتم خواندم . همانطور كه مي خواندم ، مشكل مشتركي كه در واقع ماهيت اصلي خطاهاي من بود برايم مشخص شد . مشكل من غرور و تكبر بود نه شرايط من ....نياز به ذي حق بودن ( حق تقدم داشتن بر ديگران) آرامش مرا در تمام موقعيت ها سلب مي كرد . مهم نيست چه مدتي است برنامه الانان را كار ميكنم ، من هرگز پيدا كردن راههاي كار بردي جديد در زندگي ام را متوقف نخواهم كرد و اين براي من موهبتي است چون بدين معناست كه زندگيم به گونه بهتري تداوم خواهد داشت .

ياد آوري امروز

امروز چيزهاي تازه اي براي آموختن من وجود دارد ذهن و قلب خود را براي فراگيري درس هايي كه نيروي برترم برايم آورده . باز خواهم كرد . "در مورد چيزهاي مهم نبايد سوال كردن را متوقف كرد .