انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
گاهي اوقات آنقدر غرق نارضايتي ميشوم و به مشكل بر ميخورم كه نميتوانم ببينم كجا هستم يا كجا مي خواهم بروم . وقتي زماني را براي "فكر كردن" اختصاص مي دهم تشخيص ميدهم كه به گونه اي نادرست و با منفي بافي زندگيم را در وقفه اي نگه داشته ام . الانان به من كمك كرد تا آنرا كشف كنم با آگاهي يافتن و به زبان آوردن آنچه كه احساس ميكنم مفيد است . موقعيتي كه به آن توجه دارم را انتخاب كنم من تلاش ميكنم تا ويژگيهاي مثبتي در خودم ، موقعيتهايم و ديگر انسانها پيدا كنم همانطور كه در جلسات شركت ميكنم . ليست چيزهاييكه از آنها خوشنود و سپاسگزار هستم را تهيه ميكنم و با ديگر اعضاء الانان صحبت ميكنم اين باعث شكوفايي اين صفات ميشود _ البته اگر بخواهم آنها را ببينم . من معتقدم كه روح زيبايي دارم كه براي بعضي مقاصد خلق شده است . مردم و موقعيت هايي كه هر روز با آنها مواجه ميشوم نيز زيبا و هدفمند هستند . من ميتوانم نكات مثبت را در هر كاري كه انجام ميدهم و هر چيزي كه مي بينم جستجو كنم . ديدگاهي كه با اين روش بدست آورده ام به من نشان داده است كه بعضي از دشوارترين شرايط زندگيم ، جالب ترين تغييرات را بوجود آورده اند .

ياد آوري امروز

شايد از بين بردن يك افسردگي بلند مدت ، صحبت هاي نا اميد كننده و شكايت كردن مشكل باشد اما ارزش تلاش كردن را دارد . امروز من يك رفتار منفي را با رفتاري مثبت جايگزين خواهم كرد . "گاهي اوقات كه نسبت به خودم محبت ميكنم در تمام مدت بر روي ابرهاي زيبا در آسمان حركت ميكنم .