انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1 دی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بوضوح نمي دانستم كه مهرباني و محبت چيست ؟ اما ميدانستم كه چه چيزي نيست . مهرباني به دنبال انتقام . لجاجت كردن با عصبانيت صدا كردن اسمها يا فرياد زدن و در هم شكستن چيزها نيست . هنوز اين نحوه رفتاري بود كه غالبا با فردي كه ادعا ميكرد دوستش دارم . اعمال ميكردم . من براي شروع ياد گيري محبت و برطرف كردن چنين رفتارهاييبود . وقتي كه هنوز براي تعريف كردن محبت و مهرباني مشكل دارم . فكر ميكنم اينگونه شروع كنم كه بپذيرم با فرد بيماري كه گاهي اوقات علائم بيماري را بروز ميدهد بر خورد دارم . من نبايد شخصا هنگام بروز نشانه هايي از قبيل بي حرمتي هاي كلامي . متحمل آن شوم و بخاطر مريض بودن او حق تنبيه كردن ندارم . من يك انسان ارزشمند هستم من نبايد بنشينم و مورد بي حرمتي قرار گيرم اما من حق توهين كردن ندارم .

ياد آوري امروز

در طول زندگيم وقت بيشتري را براي خودم صرف خواهم كرد تا هر فرد ديگري . بگذار ياد بگيرم تا فردي شوم كه ترجيح ميدهم او را به عنوان يك دوست داشته باشم .. "فردي كه گلهاي رز زيبايي در باغش دارد . بايد رزهاي زيبايي در قلبش داشته باشد .