انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 اسفند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هرگروه خانواده نارانان تنها یک هدف دارد : کمک به خانواده های الکلی ها .این بخشی از سنت پنجم ماست .اما برای انجام آن چطور کاری را انجام دهیم ؟ "با تمرین کردن قدمهای دوازده گانه "ما باید یاد بگیریم که عاشق خودمان باشیم قبل از اینکه ما بتوانیم حقیقتا دیگران را دوست داشته باشیم وقتی که ما به نیاز های معنوی فردی مان متمایل می شویم . این امکان را برای دیگران فراهم می اوریم تا چیز های خاصی را در ما ببینند کهممکن است انها برای خودشان خواسته باشند بهترین موعظه یک مثال خوب می باشد قسمت بعدی این سنت دلگرمی دادن و درک کردن بستگان الکلی مان صحبت می کند . همگی ما می توانیم دوست داشته باشیم . بدانیم که الکلیسم یک بیماری است که می تواند به ما کمک کند تا با همربانی بیشتری پاسخ دهیم نه با خصومت کردن . بالاخره با خوشامد گویی و دلگرمی دادن به خانواده های الکلی ها . ما آگاه می شویم که عشق فقط در مرکز وجود خودمان است و محدوده کوچک خانواده مان ما را تنها میگذارد . ما در فرصت هایی برای عشق ورزیدن غنی هستیم . چون ما بخشی از خانواده الانان هستیم

یاد آوری امروز

امروز من مهربانی کردن را تمرین خواهم کرد در ابتدا من نسبت به خودم مهربان و دوست خواهم بود . اما آنجا را متوقف نخواهم کرد . من این مهربانی را توسعه می بخشم من یک نفر در میان همراهانم هستم . موقعیکه من عشق بلا عوض را میدهم . در نهایت در مقابل به سوی خودم باز میگردد . " عشق صبوری و مهربانی است عشق حسادت یا بالیدن نیست . تکبر و خشونت نیست . عشق پا فشاری کردن بروی خواست و روش خود نیست .