انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18 اسفند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
الکلیسم یک بیماری است که شامل سه بخش ..فیزیکی..روحی..و معنوی است .چون من تخت تاثیر بیماری الکلیسم فرد دیگری واقع شده ام . صحت معنوی . جسمی و روحی خود را با سوال کردن از خودم چک می کنم :ایا صحت جسمی من در اولویت قرار دارد ؟ایا من خوب می خورم و به اندازه کافی می خوابم ؟ اخرین باری که خود را چک کردم و به دندانپزشک رفتم چه موقع بود ؟ ایا خودم را تمیز نگاه میدارم ؟ایا اوقات فراغت دارم تفریح و سرگرمی چطور ؟آیا در مواقعی که نیاز دارم در آغوش میگیرم یا در آغوش کسی می روم ؟ آیا برای اوقات سخت و ناراحت راهنما یا دوست الانانی دارم ؟هنگامی که کاری به خوبی صورت میگیرد میتوانم جشن بگیرم ؟ایا وقتی برای لذت بردن خودم اختصاص می دهم ؟ آیا هیچ مورد قابل توجهی وجود دارد که روزی فکر های منفی در مورد آن داشتم و اکنون با حق شناسی بر آن توجه دارم ؟ ایا با نیروی برتر از خودم ارتباط دارم ؟ اگر نه آیاتمایل به تلاش برای ایجاد این ارتباط دارم ؟ ایا زمانی برای دعا و تمرکز اختصاص میدهم ؟آیا تمایل به درخواست کمک دارم ؟ایا بطور مرتب در جلسات الانان شرکت میکنم . نشریات الانان را می خوانم قدم ها و دیگر ابزار ها را برای هر روز زندگی ام بکار می برم ؟آیا از رشد خود آگاه هستم و آنرا تشخیص می دهم ؟

یادآوری امروز

با یک ترازنامه ساده از عادات و رفتارهایم شروع به بهبودی انها می نمایم ..........بهتر است که خودت را تمیز و درخشان حفظ کنی . تو پنجره ای هستی که از ان باید دنیا را ببینی "