انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16 مهر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
16 مهر امروز سعي مي‌كنم كه از زاويه‌ی بهتري به زندگي و جهان پيرامونم نگاه كنم. با نگرش بهتر از زاویه‌ی اصولی اطمينان دارم، كه اگر اين روش را ادامه دهم دلايل فراواني براي رضايت خاطر و سپاسگزاري خواهم داشت. خدا را شکر که برای روشن بینی دوستان قدیمی را در برنامه می‌بینم که با این روش موفق هستند. آيا هنگام فكر كردن به نقاط منفي و توجه به قسمت خالي ليوان قادر هستم به راه خودم با اصول برنامه ادامه دهم؟ آيا متوجه هستم كه با رهايي از دام افكار و رفتارهای ناسالم منفي و كمبودها، انرژي مثبت بيشتري كسب مي‌كنم؟ امروز مي‌دانم كه خودم به تنهايي نمي‌توانم بار تمام مشكلات و ناراحتي‌ها را به دوش بكشم و موفق شوم. امروز مي‌خواهم با كمك يك نفر دیگر در برنامه كه مورد اعتماد من مي‌باشد، به تمام داشته‌هايم هر چند كوچك نگاه كنم و با قرار دادن هر آن‌چه كه دارم دركنار همديگر كه می‌گذارم، مي‌دانم از الطاف و رحمت خداوند مي‌باشد شكرگزاري مي‌كنم. آيا احساس خوب، قدرت تفكر كردن، داشتن راهنما و دوستان خوب جلسه‌ای هديه‌ی خداوند برای من است؟ قدرت حق انتخاب داشتن هديه‌ی خداوند است!